PRODUCENT MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA

F.P.H.U. MASZ-DREW B.Norek, W.Mołoń, A.Wachowicz Sp.j. 37-534 Adamówka, Majdan Sieniawski 407

Zmiana godzin otwarcia sklepu wielobranżowego

Aktualne godziny otwarcia sklepu wielobranżowego:

PN.-PT.: 7:00-17:00

Sobota: 7:00-14:00

 

Eko-las Janów Lubelski 2016

Relacja z targów leśnych EKO-LAS, które odbyły się w dniach 1-3 września 2016 r. w Janowie Lubelskim.

MASZ-DREW na YouTube

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Prezentacja pracy PILARKI TAŚMOWEJ TTP- 1000

JAK DOJECHAĆ?

HISTORIA FIRMY

Początki działalności firmy rozpoczęły się w 1987r., kiedy to przyszli wspólnicy pracowali na stanowiskach kierowniczych i utrzymania ruchu w Zakładzie Metalowym w Adamówce, będącym pod zarządem ZRP IGLOPOL w Dębicy. Zakład Metalowy specjalizował się w produkcji kontenerów sadzarek do ziemniaków, pustaczarek, podłużnic na eksport do Jugosławii, rozpoczynał produkcję naczep w różnych wersjach przeznaczenia o ładowności do 24t. Przed pracą w Zakładzie Metalowym przyszli wspólnicy pracowali w dużych zakładach przemysłowych: B. Norek – w WSK Rzeszów i Instal Rzeszów jako elektryk zakładowy i w utrzymaniu ruchu. W. Mołoń - w Stoczni Gdańskiej jako brygadzista przy montażu silników okrętowych. A. Wachowicz – w KWK Zabrze w średnim dozorze technicznym. W 1987r. Na bazie Zakładu Elektrycznego, prowadzonego przez ojca B. Norka rozpoczęto działalność produkcyjną.

Na początku działalność produkcyjna prowadzona była w warsztacie o powierzchni 20m2 popołudniami przez trzech wspólników pod nazwą firmy Ślusarstwo Mechanika Maszyn, Elektromechanika a po pięciu latach zmieniona na B.Norek i S-ka. Od 1999r. firma zaczęła funkcjonować pod nazwą F.P.H.U. MASZ-DREW S.C., później F.P.H.U. MASZ-DREW Sp.j. W latach 1990-1991 wdrożono do produkcji pilarkę tarczową poprzeczną i wzdłużną, wielopiłę tarczową, dwupiłę tarczową, na które to wyroby uzyskaliśmy dopuszczenia do ruchu wg obowiązujących na ten czas przepisów. Ponieważ zapotrzebowanie na produkowane wyroby stale rosło zaczęliśmy zwiększać zatrudnienie, dochodząc w 1997r. do 15 osób. W 1995r. rozpoczęliśmy dzierżawę pomieszczeń po bazie SKR o powierzchni 350m2, które obecnie są własnością firmy i wykorzystywane są do celów produkcyjnych. Na terenie byłej bazy SKR prowadzimy Stację Paliw i handel artykułami do produkcji rolnej.

W 1995r. wdrożyliśmy do produkcji pilarkę taśmową TTP-1000, którą wytwarzamy do dnia dzisiejszego w różnych wersjach wyposażenia. Lata doświadczeń przy produkcji pozwoliły na wyeliminowanie słabszych stron pilarki TTP-1000.

Natomiast w 2003r. wdrożyliśmy do produkcji profesjonalną ostrzarkę na kamień borazonowy z chłodzeniem olejowym.

Od 2015 roku zakres naszej działalności poszerzył się o produkcję takich maszyn jak: obrzynarka dwustronna wzdłużna, formatówka, oflisiarka. Wszystkie wymienione maszyny posiadają certyfikat zgodności CE. A więc decydując się na zakup naszego wyrobu możecie być Państwo pewni, że nabywacie produkt wysokiej jakości objęty gwarancją. W ostatnich kilku latach nasze wyroby znalazły nabywców również zagranicznych z Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Niemiec, Luxemburgu, Czech i Grecji. Nasze wyroby są wydajne, niezawodne i tanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną i usługową.

Produkujemy maszyny takie jak: pilarki taśmowe, wielopiły, formatówki, obrzynarki dwustronne, oflisiarki i inne.

Przejdź do katalogu i zobacz dokładną specyfikację

Poza produkcją seryjną zajmujemy się zleceniami specjalnymi na indywidualne zamówienia.

Jeśli nie znajdziecie Państwo maszyny, którą jesteście zainteresowani prosimy o kontakt. Odpowiemy także na wszelkie inne pytania.

Gadu-GaduZadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij