PRODUCENT MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA

F.P.H.U. MASZ-DREW B.Norek, W.Mołoń, A.Wachowicz Sp.j. 37-534 Adamówka, Majdan Sieniawski 407

Zmiana godzin otwarcia sklepu wielobranżowego

Aktualne godziny otwarcia sklepu wielobranżowego:

PN.-PT.: 7:00-17:00

Sobota: 7:00-14:00

 

Eko-las Janów Lubelski 2016

Relacja z targów leśnych EKO-LAS, które odbyły się w dniach 1-3 września 2016 r. w Janowie Lubelskim.

MASZ-DREW na YouTube

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Prezentacja pracy PILARKI TAŚMOWEJ TTP- 1000

JAK DOJECHAĆ?

F.P.H.U. „Masz-Drew” Sp.j. to uznany producent urządzeń oraz maszyn do wstępnej obróbki drewna. W naszej ofercie dostępne są wielopiły, pilarki taśmowe, obrzynarki dwustronne wzdłużne, formatówki, ostrzarki, obracarki oraz wiele innych urządzeń.

Firma Masz-Drew została założona w 1987 roku – od początku działalności skupialiśmy się na produkcji maszyn do obróbki drewna. W latach 1990-1994 wdrożyliśmy do produkcji pilarki tarczowe poprzeczne i wzdłużne, wielopiły i dwupiły tarczowe. W latach kolejnych produkcja poszerzyła się o pilarki taśmowe poziome dostępne w różnych wariantach wyposażenia.

Doświadczenie które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwoliło dopracować nam procesy wytwórcze oraz wyeliminować słabsze strony naszych urządzeń. Nasze maszyny charakteryzują się wysoką wydajnością, solidną konstrukcją oraz niezawodnością. Oferujemy więc produkty wysokiej klasy w atrakcyjnych cenach.

Na produkowane przez Nas maszyny udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. W okresie którym usuwamy usterki wynikłe z eksploatacji i obsługi urządzenia. Po okresie gwarancyjnym oferujemy odpłatny serwis napraw.

Przy zakupie maszyny przeprowadzamy szkolenie z obsługi i eksploatacji urządzeń. W czasie przeszkolenia odbywa się pokaz cięcia z użyciem drewna. Po odbyciu szkolenia wydawane jest zaświadczenie o jego ukończeniu.

Posiadamy wiele modeli dostępnych w regularnej ofercie maszyn do drewna (zarówno pił tarczowych, wielopił, pilarek), jednak na indywidualne życzenie Klienta jesteśmy w stanie podjąć się indywidualnych zamówień.

Zamawiane maszyny klienci odbierają osobiście w siedzibie F.P.H.U. „MASZ-DREW” Sp.J., niemniej jednak istnieje możliwość dostarczenia przez Nas za odpłatnością zakupionych wyrobów do danego odbiorcy.

 

Zachęcamy serdecznie do nawiązania bezpośredniego kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości, sprecyzować potrzeby oraz zaproponować najlepsze do Państwa zastosowań urządzenia. Z chęcią nawiążemy długofalową i owocną współpracę. Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży.

Produkujemy maszyny takie jak: pilarki taśmowe, wielopiły, formatówki, obrzynarki dwustronne, oflisiarki i inne.

Przejdź do katalogu i zobacz dokładną specyfikację

Poza produkcją seryjną zajmujemy się zleceniami specjalnymi na indywidualne zamówienia.

Jeśli nie znajdziecie Państwo maszyny, którą jesteście zainteresowani prosimy o kontakt. Odpowiemy także na wszelkie inne pytania.

Gadu-GaduZadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij